top of page
Engelli Arkadaşa Yardım

ENGELLİLER İÇİN YAŞAM DESTEK ÜRÜNLERİ

Evde Bakım Artık Daha Kolay

Hasta veya engelliyi yatağından kaldırarak bir sandalyeye oturtmak, tuvalete oturtmak, banyoya götürmek, banyo yaptırmak ve tekerlekli sandalyesi ile merdiven gibi engellere takılmadan dışarı götürüp, getirebilmek, Evde kendine bakacak veya bakılması zorunlu olan hasta veya engellilerin, refakatçi veya bakıcılarının bu hizmetleri tek başlarına yapabilmeleri için bazı ekipmanlara ihtiyaçları vardır.


Biz şirket olarak; hasta veya engellilerimiz ile onların bakıcılarının yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik ürünleri uygun koşullarda sunmak amacındayız. Bunları gerçekleştirirken sosyal sorumluluğun bir gereği olarak, kâr oranımızı en alt seviyede tutarak bu ekipmanlara kolay sahip olunmasını amaçlıyoruz. 

steteskop ile Tıbbi formu

ÜRÜNLER

HASTA VEYA ENGELLİ TAŞIMA LİFTİ

Hastanın yatak, tekerlekli sandalye, koltuk, banyo, tuvalet vb. yerlere sadece bir kişinin kullanımıyla kolay ve güvenilir şekilde taşınabilmesini sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Kullanılmadığı zaman katlanarak daha az yer kaplar. Sağlam ve aynı zamanda hafif bir yapıdadır.

Yatan bir hasta veya engelliyi kaldırıp koltuğuna veya sandalyesine koyabilirsiniz, ya da banyoya götürüp getirebilirsiniz. Hasta liftte iken çok kolayca ve güvenlikle lift hareket ettirilebilir. 4'lü taşıma aparatı ve farklı tasarımlardaki taşıma bezleri en üst seviyede güvenlik ve rahatlık sağlar.

Defalarca şarj edilebilen bataryası değiştirilebilir özelliktedir.

TEKERLEKLİ SANDALYE MERDİVEN İNDİRME-ÇIKARMA APARATI

Günümüzde birçok insan çeşitli nedenlerden dolayı tekerlekli sandalye kullanarak yaşamına devam etmek zorundadır. Ancak, son zamanlarda artan çalışmalara rağmen maalesef yaşadığımız şehirlerde tekerlekli sandalye kullanan kişilerin istedikleri yerlere rahatça gidip dönmeleri maalesef mümkün olmamaktadır. Her yerde asansör veya engelli rampaları yoktur veya varsa da kullanım dışı olabilmektedir. Tekerlekli sandalyenin arkasından çok pratik bir şekilde bağlanabilen bu aparat sayesinde engeller sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu aparat ile tekerlekli sandalye ile merdiven inmek ve çıkmak artık sorun olmaktan çıkıyor. Otomobilin bagajına katlanıp sığabilen bu aparat ile tekerlekli sandalye kullananlar hiç bir engel ile karşılaşmadan her yere kolayca gidip gelecekler.

BİZE ULAŞIN

Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No:3 Tonoğlu İş Merkezi Kat:4
Beykoz, İstanbul

Tel: (+90) 216 9989091

Original.png
bottom of page