top of page
Araba Pencere Temizleme

KİMYASAL TEMİZLİK VE HİJYEN ÜRÜNLERİ

Tetragon, insana ve çevreye zarar vermeyen çevresel sıvı temizlik ürünleriyle uygun fiyata kaliteli temizlik sunarak, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  

Ürünler, özellikle çöp konteynerleri, çöp toplama araçları, pazar yerleri ve balık halleri gibi çok kirli ve ağır kokulu alanlarda güvenle kullanılabilir.

ÜRÜNLER

AĞIR KİR VE YAĞ ÇÖZÜCÜ SIVI DETERJAN

  • Özellikle çöp konteynerleri ve çöp toplama araçları gibi çok kirli yerlerin temizliğinde başarıyla ve güvenle kullanılan, boya maddesi içermeyen, yanıcı olmayan yağ ve kir çözücü köpüklü sıvıdır. Lastik, plastik, seramik, beton, taş, mozaik, mermer, emaye ve metal üzerinde kullanmaya elverişlidir. Biyolojik olarak parçalanır. ​

  • Her tür sprey içinde 1/3 ila 1/40 arasında kirlilik durumuna göre seyreltilerek kullanılabilir. Basınçlı su ile yıkama makinalarında sıcak veya soğuk olarak 1/20 ila 1/50 arasında seyreltilerek köpüklü olarak uygulanabilir. Silinerek temizlik yapılacak olan yüzeylerde 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Çok inatçı yağ kalıntılarının temizliğinde sert fırça ile leke kayboluncaya kadar 1/5 ila 1/25 oranında su ile seyreltilerek fırçalama yapılır. 

Kamyon Yıkama
Balık Pazarı Kuş Bakışı

YOĞUN KOKULU SIVI YÜZEY TEMİZLEME DETERJANI / EQUINOX PINE FOLOOR

  • Özellikle Pazar yerleri, balık halleri gibi ağır kokulu yerlerde güvenle kullanılan, konsantre çam parfümlü genel temizlik maddesidir. Özel içeriği sayesinde uygulandığı yüzeyde uzun süre kalıcı, alışılmışın dışında hoş bir çam kokusu bırakır. Tüm sert ve yıkanabilir yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Kullanımdan sonra herhangi bir iz ve tortu bırakmaz, zemini çizmez.

  • Normal olarak zemindeki kokunun yoğunluk durumuna göre 1 ölçü konsantre sıvıya / 50 ölçü su olacak şekilde seyreltilerek uygulanabilir. Kokunun çeşidine ve yoğunluğu ile kullanım şekline göre seyreltme oranı değiştirilebilir.  

BİZE ULAŞIN

Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No:3 Tonoğlu İş Merkezi Kat:4
Beykoz, İstanbul

Tel: (+90) 216 9989091

Original.png
bottom of page