top of page
Bardak su

ENDÜSTRIYEL İÇME SUYU ARITMA SISTEMLERI

Kuyu, Nehir, Göl ve Deniz Suyu Arıtma

İçme ve kullanma suyu kaynağının olmadığı veya çok uzak yerlerden temin edildiği yerlerde kuyu suyu, nehir, göl ve göletteki sular ve deniz suyu, su arıtma sisteminden geçirilerek içme suyu elde ediliebilmektedir.  Verdiğimiz hizmetlerle, su arıtma sistemleri konusunda her ihtiyacınızı karşılayacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Eşsiz müşteri hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz ve bizimle çalışmaktan memnun kalacağınıza eminiz. Sizin için neler yapabiliriz bugün öğrenin.

ÜRÜNLER

KONTEYNER İÇİNE MONTELİ 
PAKET SU ARITMA SİSTEMLERİ İLE İÇME SUYU TEMİNİ

Dünya üzerindeki suyun % 97 si deniz suyu, % 2.5 deniz suyu karışmış tuzlu kuyu suyu ve sadece % 0.5 i içime uygun özellikte sudan oluşmaktadır. Kurulacak olan su arıtma sistemi, kullanılacak olan suyun özelliği dikkate alınarak  projelendirilmektedir.

Resim4.png

KONTEYNER İÇİNE MONTELİ 
DENİZ SUYUNDAN İÇME SUYU TEMİNİ

 İçilebilir su miktarının bu kadar az olması ülkeleri deniz suyundan faydalanmaya yöneltmiştir. Sistemlerimiz deniz suyu içindeki mineral miktarı, tuzluluk oranı ve ihtiyaç debisine göre özel programlar kullanılarak, yetkin mühendislerimizce projelendirilmektedir. 

Resim1.png

TERS OSMOZ SİSTEMLERİ

Deniz Suyu Ters Osmoz Sistemleri Ham Su Pompası, Ön Arıtma Grubu, Ters Osmoz Sistemi ve Son Şartlandırmadan oluşur. Sistemin Avantajları: 

- Nakliye kolaylığı 

- Filtre ekipmanları arasındaki tüm borulama,  elektrik ve su tesisatının konteyner içinde hazırlanmış olması ve sistemin devreye almaya hazır olması 

- Daha az alan kaplaması ve arıtma sistemleri için özel bir binaya ihtiyaç duyulmaması

Resim2.png

PAKET SU ARITMA SİSTEMLERİ

Paket su arıtma sistemlerinde;

- Dezenfeksiyon amaçlı klor dozaj sistemi veya ultraviyole sistemi, 

- Filtrasyon amaçlı kum filtresi, torba filtre veya kartuşlu filtre sistemleri, 

- İstenmeyen tad koku ve organik kirlilikler için aktif karbon filtre sistemi,  

- Sudaki kireci almak için su yumuşatma sistemi,

- Yüksek iletkenlikteki sular için ters ozmoz sistemi, kullanılır. 


Resim0.png

ULTRAFİLTRASYON SİSTEMLERİ

Ultrafiltrasyon Sistemleri, suyun mineral yapısını değiştirmeden içindeki bakteri ve virüsün, bulanıklığın, askıda katı maddelerin membran ( uf modülü) kullanılarak giderilmesini sağlayan filtrasyon sistemleridir. Ters yıkama ve kimyasal yıkama işlemlerini sistem dışarıdan müdahale olmadan kendisi otomatik olarak yapmaktadır.

Resim3.png

BİZE ULAŞIN

Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No:3 Tonoğlu İş Merkezi Kat:4
Beykoz, İstanbul

Tel: (+90) 216 9989091

Original.png
bottom of page