top of page
inşaat sahası

ALTYAPI İNŞAATI VE İNŞAAT MALZEMELERI

Ayrıcalıklı Hizmet

Tetragon Group olarak, sunduğumuz etkileyici seviyedeki profesyonelliği tüm müşterilerimizin deneyimlemesini isteriz. Bütün hizmetlerimiz gibi bu hizmetimiz de işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Size en iyi ürünleri ve en kaliteli servisi sağladığımızın garantisini veriyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

İnşaat Öncesi Planlama

ÜRÜNLER

İSKELELER

Hem hasta veya engelli için hem de sandalyeyi kullanan için en üst seviyede konfor ve güvenlik sağlanmıştır. Sandalyedeki farklı eğimler verebilme özelliği kullanım rahatlığı sağlar. Hasta veya engelli ile sandalyeyi kullanan arasında göz teması sağlanmasını mümkün kılmaktadır. Sandalyede hasta veya engellinin dizi ile topuk mesafesi ayarlanabildiği gibi, ayak destekleme ile kol destek kısımları da ergonomik olarak yapılmıştır.  Tekerleklerinin dördünde de fren mekanizması bulunmaktadır. Sandalye normal musluk suyu ile yıkanabilir; ama daha fazlası istenirse solvent içermeyen bir temizlik maddesi veya dezenfektan ile temizlenebilir.

SU VE ALTYAPI BORULARI

Hastanın yatak, tekerlekli sandalye, koltuk, banyo, tuvalet vb. yerlere sadece bir kişinin kullanımıyla kolay ve güvenilir şekilde taşınabilmesini sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Kullanılmadığı zaman katlanarak daha az yer kaplar. Sağlam ve aynı zamanda hafif bir yapıdadır.
Yatan bir hasta veya engelliyi kaldırıp koltuğuna veya sandalyesine koyabilirsiniz, ya da banyoya götürüp getirebilirsiniz. Hasta liftte iken çok kolayca ve güvenlikle lift hareket ettirilebilir. 4'lü taşıma aparatı ve farklı tasarımlardaki taşıma bezleri en üst seviyede güvenlik ve rahatlık sağlar.
Defalarca şarj edilebilen bataryası değiştirilebilir özelliktedir.

KONTEYNER VE YAŞAM ALANLARI

Günümüzde birçok insan çeşitli nedenlerden dolayı tekerlekli sandalye kullanarak yaşamına devam etmek zorundadır. Ancak, son zamanlarda artan çalışmalara rağmen maalesef yaşadığımız şehirlerde tekerlekli sandalye kullanan kişilerin istedikleri yerlere rahatça gidip dönmeleri maalesef mümkün olmamaktadır. Her yerde asansör veya engelli rampaları yoktur veya varsa da kullanım dışı olabilmektedir. Tekerlekli sandalyenin arkasından çok pratik bir şekilde bağlanabilen bu aparat sayesinde engeller sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu aparat ile tekerlekli sandalye ile merdiven inmek ve çıkmak artık sorun olmaktan çıkıyor. Otomobilin bagajına katlanıp sığabilen bu aparat ile tekerlekli sandalye kullananlar hiç bir engel ile karşılaşmadan her yere kolayca gidip gelecekler.

BİZE ULAŞIN

Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No:3 Tonoğlu İş Merkezi Kat:4
Beykoz, İstanbul

Tel: (+90) 216 9989091

Original.png
bottom of page